contidata

Technik serwisu
Systemy kasowe z płatnościami elektronicznymi w gastronomii korporacyjnej

Hamburg-Berlin-Kolonia-Dortmund-Frankfurt-Stuttgart i Monachium

Do indywidualnego wsparcia i wdrażania u naszych klientów oraz wewnętrznego wsparcia technicznego poszukujemy następujących osób

Systemy POS z e-płatnościami w
Business Social Management

Lokalizacja

Solidnym fundamentem naszej firmy jest ponad 35 lat rozwoju i dystrybucji innowacyjnego oprogramowania i sprzętu do płatności bezgotówkowych w gastronomii korporacyjnej.

Zawsze jesteśmy zorientowani na potrzeby rynku, dzięki czemu dziś dostępne są wszystkie nowoczesne metody płatności.

Oferujemy rozwiązania w zakresie mediów społecznościowych, aplikacji i chmury oraz sztucznej inteligencji zgodnie z indywidualnymi życzeniami naszych klientów ze wszystkich sektorów niemieckojęzycznej gospodarki D/A/CH.

Twoje nowe miejsce pracy

  • niezależne wsparcie techniczne naszych klientów na miejscu
  • Instalacja naszych rozwiązań sprzętowych i programowych
  • Instruowanie użytkowników w zakresie obsługi naszych systemów księgowych
  • Przetwarzanie zgłoszeń do pomocy technicznej
  • ścisła koordynacja z zespołem technicznym w Dortmundzie

Oferujemy

  • intensywne szkolenia
  • zróżnicowane środowisko pracy
  • ekscytujące zadania z interesującymi klientami
  • dobre możliwości rozwoju
  • współpracę w zespole
  • stałą umowę o pracę, 30 dni urlopu
  • Samochód służbowy do użytku prywatnego

Przynosisz ze sobą jedną lub więcej z tych umiejętności

  • kwalifikacje zawodowe w sektorze IT/elektroniki lub porównywalne kwalifikacje
  • techniczna znajomość technologii sieciowych, baz danych i systemów operacyjnych w środowisku Microsoft
  • Doświadczenie w obsłudze klienta i szkoleniach
  • Ciekawość w dziedzinie technicznej
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole
  • Prawo jazdy kategorii B

Zapraszamy również do dołączenia do naszego zespołu jako nowicjusz w zawodzie

Zainteresowanie wzbudzone?

Jeśli wzbudziliśmy Twoje zainteresowanie, prosimy o przesłanie dokumentów aplikacyjnych wraz ze szczegółowymi wymaganiami dotyczącymi wynagrodzenia pocztą elektroniczną do pani Peggy Buss na adres peggy.buss@contidata.com.